Thursday 23-05-2024
Imsaku
L. Diellit
Yleja
Ikindia
Akshami
Jacia

Emiri i Katarit mirëpret turmën në ceremoninë e hapjes së Kupës së Botës në futboll

admin
  • Krijuar : 20-11-22
  • / 4750 Lexime

Emiri i Katarit mirëpret turmën në ceremoninë e hapjes
Emiri Sheikh Tamim bin Hamad Al Thani foli në ceremoninë e hapjes dhe përshëndeti fansat nga e gjithë bota.

“Le të jetë ky turne plot me ditë frymëzuese të mirësisë dhe shpresës dhe mirëpresim të gjithëve në botë në Doha.”

Share News


Lajme të Ngjashme:
© 2024 All rights reserved - Bota Islame